Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
New

07.05.2008-Ďalši súkromný koncert odohrala kapela w3 pre Gymnázium v Snine.Bola to rozlúčka so štvrtákmi a potešenie pre mladých gymnazistov.Koncertu sa zúčasnilo cca 100 ľudí.Hoci štvrtákov tam paradoxne bolo len veľmi malo, ale zato tých mladých tam bolo dosť nato, aby vytvorili super atmosféru.Bola to radosť hrať keď sa tý maličký človiečikovia tak krásne bavili boli ste super.

                                                                                                              

                                                                                                   S pozdravom w3 :-)


03.05.2008-
Zabráňme nude v Snine !!! Koncert s týmto heslom sa uskutočnil v MsKs Snina na ktorom výstúpili kapely z košic POWER OF FLOWER,ATLANTÍDA z prešova a samozrejme aj domáca kapela w3. Nuda určite nebola prišlo cca 100 ľudí čo nieje veľa, ale aj tak bola veľká zábava košický POF rozprudil krv mnohým fanúšikom svojom "bossou" a dalšími super piesnami. w3 prekvapila výberom piesní a cekovým pritvrdením a ATLANTIDA rozospievala ľudí znamimi piesnami od slovenských interprétov ale aj svojimi vlastnými piesnami. Myslim,že sa tato akcia podarila kapely sa dohodli na dalších spoluprácach, takže nieje vylúčené,že sa ešte v takomto zložení ešte niekde nestretneme.

19.04.2008-V poradí už druhý koncert odohrala w3 pre organizáciu Šuska. Súkromný koncert sa konal opať na Čornaničovej chate v R.O.Rybniky.Táto akcia mala sprijemnit asi štvordňový pobyt šuskárov plný povinností a priprav na voľby nových členov a postov v šuske.Dúfame, že sa nám to podarilo.Pre šusku s pozdravom w3

29.03.2008-Kapela vystúpila v novootvorenom podniku MEKONG.Na prekvapenie majiteľa a samozrejme aj kapely sa koncertu zúčasnilo veľa mladých ľudí.Kapela po prvý krát odohrala aj uplugget version piesne The Ony One. Atmosféra  bola uvolnená, miestami až bláznivá pripominajúca tvrdý rockový koncert. Týmto koncertom sme si potvrdili, že mladý ľudia sa v Snine chcú baviť.Po malom nedorozumení v podobe nepresne uvedenej informácie na Sninskom infokanáli, že kapela vystúpi každú sobotu sa ešťe nasledujúcich pár víkendov rezervovali všetky miesta Dúfame,že takáto účast bude sprevádzať každý náš koncert. Tešíme sa na Vás.

16.02.2008-V MsKs Humenné sa uskutočňil rockový večer na ktorom výsúpili kapely MARSCHALL z Michaloviec STEPASIDE z Humenného a kapela w3 zo Sniny.Koncert bol neočakávane vo veľkom štýle.Zúčasnilo sa ho kopec mladých ľudí.Kapely ich zabávali dobrou hudbou a zaroven sa medzi sebou dohodly na dalšej spolupráci.Kapela w3 sa chce podakovať MsKs za pozvanie a kapelam za príjemnu atmosferu v zákulisí ale aj po koncerte. :-)Už teraz sa tešime na podobné akcie.

22.02.2008-Príjemné dopoludnie prežili žiaci Špecialnej základnej školyv Humnennom na Třebíčskej ulici.Zavítali k nim 5 mladý chlapci zo Sniny-členovia funk-rockovej kapely w3.predviedli svoje umenie na vlastných skladbách i na známych piesňach roznych žánrov.Pre žiakov nechýbala tombola.Najvačším prekvapením pre všetkých bolo spoluúčinkovanie žiakovškolya členov kapely s repertuárom rómskych piesní.Hudobné dopoludnie bolo pokračovaním školského projektu"Poznaj svoju minulosť ",čomu predchádzalitriedne kolá v speve Romostar.Tak tento článok bol uverejnený 10.03.2008 v novinách s názvom POD VIHORLATOM.Pre kapelu to bol neopísatelný zážitok.Sme radi, že našou hudbou sme na tvárach detí vyčarili úsmev lebo niektoré to majú ozaj tažké.Chceme sa im podakovať za neočakavané darčeky, ktoré nás nesmierne potešili.Dúfame, že sa takýchto akcií ešte zučasnime.Buďe to pre nás česť.

31.01.2008-V budove Opusdei  sa uskutočnil koncert dvoch kapiel a to mladej začínajúcej kapely REV a w3.Koncert sa vyznačoval neočakávaným počtom fanúšikov všade vládla super atmosféra.Pre mnohých členov kapely w3 to bol najlepší koncert aký kedy kapela odohrala.Týmto sa chcem v mene celej kapely w3 poďakovať všetkým fanúšikom a dúfame, že Vás bude stále viac a viac.A v neposlednom rade chcem vyzdvyhnút kapelu REV, ktorá za necelý týždeň nacvičila cca 5 songov ktoré odprezentovala naozaj super.Nech sa Vám darí :-)

31.01.2008-Kapela w3 odohrala koncert na Združenej Strednej Škole v Snine pri príležitosti odovzdávania polročného vysvedčenia.Pre veľký počet žiakov sa sa odohrali dve cca 45min vystúpenia.Kapela sa tešila dalšemu zviditeľneniu v snine :-) Ps.:Gitarista Miroslav Kormoš skoro prišiel o vlasy, keď počas vystúpenia praskol reflektor a od horúcich úlomkov sa mu zapálili vlasy, naštastie sa mu nic nestalo tak sme aspoň pobavili žiakov.

 

26.01.2008-w3 odohrala koncert v Bowling Bare.Účasť divákov bola prekvapujúco vysoká nakoľko nebol vyvesený ani jeden plagát. :-) Týmto sa potvrdilo, že našu stránku navštevuje čoraz viac ľudí.Výstúpenie kapely bolo sprevádzané video-projekciou ktorá obsahovala krátku slide show z fotiek z rôznych koncertov a akcií kde kapela vystúpila. V mene kapely w3 sa chcem špeciálne poďakovať našim skalným fanúšikom a ľuďom ktorí nás podporujú Ďakujeme.

 

19.01.2008-Do sekcie Koncerty sme pridali plagát na na koncert 16.02.2008 v Humennom.

 
 

15.01.2008-Sekcia Odkazy dostala svoju finálnu podobu.

 

14.01.2008-Na LIVE CHAT sa zaregistrovalo 19 užívateľov.

 

14.01.2008-Spustili sme LIVE CHAT

 

13.01.2008-Návštevnosť stránky prekročila hranicu 4000 návštevníkov a preto sa w3 rozhodla pripraviť si pre fanúšikov malé prekvapenie a to v podobe LIVE CHATU kde si môže každý fanúšik vytvoriť svoj NICK a chatovat s priateľmi a kapelou. Dúfame, že sa Vám prekvapenie bude páčiť a naďalej budete navštevovať túto stránku v takom hojnom počte ako doteraz. :-)

11.01.2008-Kapela W3 vystúpila na Novoročnom koncerte kapiel, ktorý organizoval Mládežnícky parlament mesta Snina v spolupráci s mestom Snina. Na tomto koncerte vystúpili aj kapely S.P.L.N. zo Sniny a prešovská kapela SAPROPHYTE. Účasť divákov bola nad očakávania organizátorov. Prišlo cca. 230 ľudí. O koncerte sa dozvedela aj televízia Východ, ktorá prišla zdokumentovať túto akciu. Kapela W3 poskytla rozhovor. Reportáž z tohto podujatia bude odvysielaná v stredu, 16.1.2008 v relácii KALEIDOSKOP. Tiež sa podarilo dohodnúť so štábom na ďalšej spolupráci, keďže W3 sa chystá natočiť videoklip.
Chceme poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru.
Boli ste úžasní ! ! ! ĎAKUJEME :)

 TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok